Потрібен хороший якісний корпоративний портал, інтернет-магазин або невеликий сайт-візитка? Або Ви шукаєте професіонала, здатного розробити для вас унікальний логотип, який принесе Вашій фірмі удачу в справах і загальну впізнаваність? Значить, Вам дуже пощастило, адже Ви потрапили на сайт веб-студії JDesign — справжніх майстрів в інтернет-розробках.

Створення та розробка сайтів

Розробка сайтів. Власне представництво в мережі Інтернет необхідно всім: від маленької компанії, в якій працюють 2-3 людини, до великих корпорацій, що мають філії по всій країні або за її межами. Якщо Ви переконані, що про Вашу фірму повинні дізнатися якомога більше потенційних клієнтів, а тягнути з розробкою власного сайту більше немає ні часу, ні бажання, тоді звертайтеся до фахівців студії JDesign.

Всі основні складові частини по створенню сайту ми беремо на себе: починаючи від продумування концепції, розробки унікального дизайну і самого програмування, закінчуючи його наповненням і якісним просуванням в ТОП видачу пошуковиків. 7-річний досвід роботи в сфері створення веб-ресурсів і більше 100 професійних робіт говорять про якість наших робіт самі за себе. У штаті наших співробітників, крім програмістів, SEO-фахівців і контент-менеджерів, є і професійний фотограф, роботи якого відрізняються оригінальністю і нетрадиційним підходом до зовсім традиційних речей.

«Чим же “JDesign” відрізняється від інших, схожих веб-студій Івано-Франківська, Калуша, Коломиї, Стрия чи всієї країни?» — Запитаєте ви. І ми відповімо: «Буквою J!». Ми можемо створити сайт будь-якого рівня складності як російською та українською мовами, так і на польській або англійській мовах. Всі наші роботи завжди відрізняються хорошим юзабіліті, надійністю і якісним унікальним дизайном. Ми можемо розробити сайт для вашої компанії з нуля або ж зробити його редизайн на базі існуючого сайту з перенесенням всього контенту. Тому не чекайте, звертайтеся в JDesign прямо зараз!

Приклади розроблених сайтів:

Створення та розробка «лендінг-сторінок» (Landing Page)

Лендінг (Landing page) — це цільова сторінка, створена з єдиною ціллю спонукати відвідувача до здійснення необхідної дії, будь-то продажа товару чи послуги, заповнення форми чи замовлення телефонного дзвінка. Такий вид сайту є потужним стимулятором до дії і має вищі показники конверсії, а значить — вищі продажі.

І якщо на звичайному сайті всі сторінки взаємопов'язані, то Лендінгові сторінки можуть бути автономними. Але якщо товарів і послуг багато, то під них доведеться створювати окремі цільові сторінки. Від оформлення посадочної сторінки залежить її ефективність та показники конверсії. Односторінкові сайти, так ще називають лендінги мають свої переваги і  способи застосування. Зателефонуйте до нас, щоб дізнатись чи зможе лендінг підвищити ваші продажі.

Приклади розроблених лендінгів:

Розробка логотипу

Логотип — це унікальний фірмовий знак, по якому будуть впізнавати вашу фірму потенційні клієнти, тому його створенню необхідно приділити особливу увагу. Логотип, поруч із оригінальністю, повинен максимально відповідати діяльності вашої компанії, і ми це розуміємо.

Команда JDesign — це професіонали в галузі створення логотипів для різних фірм. Враховуючи всі особливості діяльності підприємства і особисті побажання, наші дизайнери обов'язково запропонують на вибір кілька варіантів, один з яких Вам неодмінно припаде до душі. При розробці логотипів наші фахівці використовують  растровий і векторний тип графіки. Це дає можливість застосовувати логотип в різних видах промо і реклами.

Приклади розроблених логотипів:

Ми дорожимо кожним клієнтом, тому з радістю готові взятися за Ваш проект зі всією відповідальністю та професіоналізмом. Замовивши розробку сайту, логотипу або інтернет-магазину у нас, Ви можете бути на 100% впевненими, що отримаєте в результаті високоякісний продукт, який зможе вивести Ваш бізнес на новий, вищий рівень.