Давайте почнемо з того, що визначимось для кого і для чого Вам потрібно створити сайт? Для кого? Розпочнемо з того що сайт, в першу чергу, створюється для людей, щоб вони пізніше стали Вашими клієнтами.

Отже, розглянемо потенціал УАНЕТу — українського сегменту мережі. Проникнення інтернету на регіональному рівні, зокрема в івано-Франківську, щороку зростає. Так в період з 2000 по 2010 роки, кількість інтернет-користувачів в Україні зросла в 60 разів із 200 тис. до 12 млн. Приблизно з такою динамікою відбувається ріст кількості людей, котрі регулярно користуються мережею і в західних регіонах: Івано-Франківську, Тернополі, Львові, Чернівцях і тд.

Станом на кінець 2010 року 33% всіх жителів України користуються Інтернетом не рідше одного разу на місяць. Понад вісім мільйонів інтернет-користувачів проживають у великих містах і містах з чисельністю населення більші ніж 50 тисяч, 4,6 мільйона користувачів проживають у менших населених пунктах.

З усіх українських Інтернет-користувачів віком від 15 років 8,7 мільйона використовують інтернет кожен або практично кожен день. Найбільш високий рівень поширення Інтернету — серед молодих вікових груп: 61% інтернет-користувачів — від 15 до 29 років, 39% — від 30 до 44 років.

Для чого створювати сайт? Для того, щоб відвідувачів вашого сайту перетворити на постійних клієнтів і отримати ще один канал маркетингу для Ваших потреб.

Отже, інтернет стає дедалі привабливішим інструментом маркетингу і в цьому напрямку він вперто посуває традиційні ЗМІ. Тому що переваги всесвітньої мережі для просування товарів і послуг очевидні:

  • Доступність: ціна на інтернет-рекламу на порядок нижча від реклами в пресі, і на 2 порядки менша від реклами на телебаченні.
  • Таргетування: можливість вибору цільової аудиторії по багатьом критеріям.
  • Мобільність: можливість оперативно вносити зміни в рекламну-кампанію.
  • Проникнення інтернету: доступний інтернет впевнено добирається до найвіддаленіших куточків нашої Батьківщини, як було написано вище вже 33% українців користуються ним і ця цифра невпинно зростатиме.

Створення сайту є лише першим кроком на шляху до отримання клієнтів. Наступні кроки це широка робота по оптимізації та пошуку потенційних клієнтів. Професійна підтримка і просування сайту стане основою Вашого успіху в інтернеті. Адже ви знаєте, що сайт повинен приводити клієнтів!