Багаторічний досвід роботи в сфері створення сайтів в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях, Тернополі та Ужгороді, дозволяє нам, уже зараз, пропонувати більш ніж конкурентні ціни на розробку інтернет-сайтів та їх наступний комплексний розвиток. Розробка та створення сайтів в Івано-Франківську — наша стихія, Ваші потреби - наш закон, а результат — завжди виправдує очікування.

Основне завдання, що стоїть перед нами, не просто розробити сайт, а створити його з урахуванням особливостей бізнесу кожного конкретного клієнта. Створити та просунути сайт, що дозволить повною мірою досягти мети й завдання, поставлені перед ним, не залежно від регіону (будь то Івано-Франківськ чи Київ), не залежно від сфери діяльності або рівня конкуренції.

Ми бачимо пріоритетною метою нашого з Вами співробітництва збільшення прибутку й продажів у Вашому бізнесі, за рахунок використання ефективного веб-сайту. Мало створити сайт, потрібно вдихнути в нього життя, чим ми й займаємося.

Інтернет-сайт, як інструмент збільшення продаж

Якщо вірити світовим експертам, то на сьогоднішній день кожна дев'ята покупка у світі здійснюється через Інтернет. При цьому чітко простежується бурхлива динаміка росту україномовного сегменту користувачів послуг і товарів Інтернет. Максимально чітко дана тенденція спостерігається у період кризи в Івано-Франківську, коли кожен підприємець шукає нові ринки збуту.

Такий позитивний розвиток подій привів до того, що більшість компаній, зацікавлених у швидкому розвитку свого бізнесу, звернулися до Інтернет, як до гнучкого інструмента збільшення прибутку при мінімальних витратах.

Дійсно, з погляду маркетингових функцій і додаткових напрямків продажів, сайт — це реклама, що працює цілодобово на увесь світ і при цьому не потребуючих велики фінансових вкладень. Більше того, грамотна розробка та створення сайту і його наступний розвиток, дозволяє залучити відвідувачів, постійно зацікавлених у вашому товарі або послузі.

Приведемо приклад, ринок міста Івано-Франківська насичений різними фірмами, які займаються продажем меблів. А Вам треба замовити меблі в новий офіс. Куди ви звернетеся? Правильно, «спочатку в Інтернет, а там подивимося». Якщо ж Ви продаєте ці меблі, то потрібно мати свій «кабінет» (сайт) в «офісі» всесвітньої павутини + можливість легко знайти розроблений сайт + якісні меблі (у буквальному значенні) і грамотний персонал. Але це вже зовсім інша історія.

Збільшення продаж, розширення бізнесу, зручність і новий рівень роботи із клієнтами, перевага перед конкурентами (за рахунок оптимальної структури сайту, унікальність, нових модулів, реклами), можливість вести статистику відвідувачів сайту — і, відповідно, знати більше про Ваших клієнтів. Розробка сайту вирішує ряд найважливіших питань. Раз Ви це читаєте, значить знаєте про що йдеться мова.

Як почати з нами співпрацю

Розробка та створення сайтів в Івано-Франківську і здійснення комплексного підходу до їхнього подальшого просування в Інтернет є основною сферою діяльності студії. Розробка сайту в нас сполучає: комфорт для клієнта, гнучкі рішення за вартістю й оптимальні строки розробки. У нашому портфоліо Ви можете знайти веб-сайти різного рівня складності й масштабності, об'єднані загальним принципом ефективності для бізнесу клієнта.

Розробка сайту містить у собі основну стадію — детальний аналіз позитивних і негативних сторін бізнесу клієнта, сегмента й рівня конкуренції. І дає потрібні відповіді на питання по цілях і завданнях, які ставляться перед сайтом.

Створені нами сайти оригінальні, унікальні й корисні в питанні залучення прибутку. Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Тернополь та Ужгород — це лише короткий список міст, з якими ми працюємо на постійній основі. А позитивні відгуки й живі сайти — краща подяка нашій праці.

Як правильно замовити веб-сайт

У теперішній час наявність сайту в Івано-Франківську для будь-якої успішної компанії — це довгострокові рекламні інвестиції, які при мінімальних витратах принесуть значний прибуток. Підтвердженням служить аналіз щомісячної динаміки збільшення кількості користувачів в Україні, а зокрема в Івано-Франківську, Коломиї, Калуші, Львові, Тернополі, Чернівцях та Ужгороді. Розробка та створення сайту в Івано-Франківську сьогодні дозволить збільшити кількість конкурентних переваг, розширити ринковий сегмент і домогтися успіху завтра.

Розробка та створення сайту сполучає як творчий, так і технологічний процеси. І спочатку, як завжди, технічні моменти. Починається створення сайту з визначення завдань, створення концепції сайту, розробки цілісного плану дій зусиллями розроблювача й клієнта. Дана стадія є вирішальною при створенні якісного Інтернет-рішення. Не можна розробити якісний сайт без комплексного вивчення потреб клієнта, його бізнесу й ринку на якому він працює.

Творча сутність роботи — розробка дизайну, здатного передати інформацію про мету діяльності й імідж компанії перед вашим майбутнім клієнтом, а також залучити його увагу до пропонованих товарів і послуг. Зручність керування, простота навігації, ексклюзивний дизайн - це ключові переваги сайтів, розроблених у нашій студії. Індивідуальний підхід, розуміння справи, безкоштовні консультації — основні переваги для наших клієнтів, які цікавляться створенням та просуванням сайтів в Івано-Франківську, Львові, Чернівцях, Тернополі та Ужгороді.